Transport

Tallinnas ja Harjumaal

Väiketooted tarnime DPD pakiautomaatidesse ja teile tuleb sõnum, kui toode on kohal.

ORIENSI TRANSPORT TUPPA – toome tooted teile mugavalt tuppa. Transpordi maksumus on 49€ ja sisaldab kortermaja korrusetasu. Toodete kokkupaneku teenust saab tellida AINULT koos Oriensi transpordiga tuppa. Hinnakirja leiate lehekülje all.

Lepime kokku teile sobiva transpordi aja ja kaup tuuakse teile ukseni või tuppa 1 tunnise täpsusega. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost.

TRANSPORT Tartus

Väiketooted tarnime DPD pakiautomaatidesse ja teile tuleb sõnum, kui toode on kohal.

Tartus tarnime tooted eramajade puhul väravani või kortermajade puhul trepikoja ukseni. Transpordi hind on kokkuleppel. Lepime kokku teile sobiva transpordi aja. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost.

TRANSPORT ülejäänud Eesti

Väiketooted tarnitake DPD pakiautomaatidesse või pick up punktidesse ja teile tuleb sõnum, kui toode on kohal.

Ülejäänud Eesti piirkondadesse toimetab Teie kaubad DPD kuller ajavahemikus E – R kella 10-17-ni.Kui kauba ja transpordi eest on 100% tasutud, antakse kaup üle DPD kullerile, kes võtab teiega ühendust 1-2 tööpäeva jooksul. Transpordi tasu on alates 29 € ja kuller toimetab kauba maja välisukseni / eramaja väravani. Ole valmis ISE koos sõbraga tõstma tooteid, kuna autojuht ei ole kohustatud aitama.

NB! Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.

Tulen ise järele ORIENSI lattu

Tellitud kaubad tarnitakse teie poolt märgitud lattu. Tellitud kaupadega on soovi korral võimalik enne väljastamist laos tutvuda. Kaup väljastatakse laost Oriens kaubamüügilepingu või Oriens e-poe arve ning isikut tõendava dokumendi alusel viie päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Enne kaubale järele minemist palun teavitada salongi oma tulekust.
Juhul, kui olete kaubamüügilepingu või arve kaotanud (või järele tuleb kolmas isik), palume ühendust võtta Oriens salongidega.