Kauba tagastamine

Kauba tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.

Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tarbija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt.

Kui tarbija lepingust taganeb, tuleb talle tema poolt tasutu tagastada viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest pakkujani. Tarbija peab pakkujalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

Taganemisõigus Oriens e-poes :

Täida “E-poest tehtud tellimusest taganemise avaldus”, blankett prindi siit
Saata avaldus e-posti aadressile info@oriens.ee
Eelnevalt tagastamise ajast informeerides tagastada kasutamata ja originaalpakendis kaup koos täidetud avaldusega Oriens OÜ lattu aadressil – Punane 42, Tallinn. Lepi kokku eelnevalt tagastuse aeg, kuna lao lahtioleku aeg võib muutuda.
Ettemaksu tagastame 14 päeva jooksul pangakontole, millelt ostu eest on tasutud. Ettemaksu tagastamine toimub peale kauba meiepoolset kontrollimist.