fbpx

Transport

Kui Ostja sooritab ostu e-poest, tasub kauba eest pangalingi kaudu ning soovib kauba kohaletoimetamist Omniva kulleriga, lisandub hinnale transporditasu 5€, SmartPostiga 2,50€. Transporditasu ei lisandu, kui Ostja tuleb kaubale ise järele Laura Ashley esinduskauplusesse, Kentmanni 4, Tallinnas.

PS! Kõikidele toodetele ka mööblile, mida pole lauraashleystore.com e-poe laos ja millele Ostja saadab toote päringu, teeb LA Baltic OÜ esindaja eraldi hinnapakkumise koos transpordihinnaga.

Tagastamine

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote SmartPosti pakiautomaadi teate kättesaamisest või kulleri puhul alates saadetise kohalejõudmisest Teie aadressile.

Tagastamine on tasuta ja selleks on 2 võimalust:

  1. Tagastamine SmartPosti pakiautomaadi kaudu
    Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud kood (leiate selle paki saabumise teatest). Tagastuskood on sama, millega saite paki kätte. Tagastuste käitlemine võtab aega kuni 10 päeva.  
  2. Tagastamine Laura Ashley esinduskauplusesse
    Lisage pakki täidetud tagastusleht. Kaupluse klienditeenindaja viib läbi tagastusprotsessi ja tagastatud kauba maksumus kantakse üle Teie arveldusarvele 14 päeva jooksul. 

Tagastuse korral tehakse ülekanne samale arvelduskontole, millelt tehti Teie makse, 14 päeva jooksul alates tagastuse saabumisest meile. Raha tagastamise korral hüvitatakse esialgsel ostmisel tellitud transpordi maksumus.

Palume Teil täita tagastusleht ning lisage see kaubaga kaasa. tagastamise vorm ning lisada see kaubale.

Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Juhul kui toode toimetatakse Teieni kulleriga, siis toote kättesaamisel tuleb kontrollita pakendi ja toote seisukorda, kui pakend või toode on kahjustatud tuleb vastav märge lisada kulleri saatelehele. Poest saadetakse välja eelnevalt kontrollitud tooted.