fbpx

Inspiratsioon

Laura Ashley 2020 kevad/suvine kataloog pakub kauneid õrnu looduslikke toone kõrvuti erksamate ja jõulisemate värvikombinatsioonidega.

Imelised pastelsed roosad toonid panevad ruumi elama, põimudes elegantset ajatust pakkuvate toodetetega, kus värvipaletist ei puudu ka sinised, hõbedased ja kuldsed toonid.

Stiilidest on esindatud nii nostalgiline retro, ajatu klassika aga ka romantilised ja modernsemad vormid.
Laialdane toodete valik võimaldab luua täiuslikult isikupäraseid, hubaseid interjööre nii ajaloolise hõnguga puumajja, mereäärsesse suvekodusse, kui ka modernsesse eluruumi .

Sirvi Laura Ashley kataloogi ja sisene külluslikku sisustusmaailma, kust leiad palju uusi, kuid ka aegade jooksul armsaks saanud mustreid – eelkõige aga hulgaliselt inspireerivaid mõtteid ja ideid! Oleme Sulle meie sisekujundustiimiga abiks, kui vajad rohkem ideid ja inspiratsiooni, kui soovid kinnitust oma mõtetele või hoopis uut ja värsket lähenemist.
Pole vahet, kas tegemist on lihtsalt interjööri ilme muutmisega, ühe ruumi või kogu maja remondiga, võta ühendust ja lepi kokku tasuta konsultatsiooniaeg meie sisekujundaja Marega info@lauraashley.ee.

Parterre

Alfresco

Archival

Animalia

Wisteria

Nature Refined

Edition

Magnolia